21 grudnia 2012

Jolly Jewels w akcji

Zrobienie dobrego zdjęcia błyszczącym paznokciom, próbowałam i zrobiłam wszystko co mogłam żeby oddać to co widziałam na swoich dłoniach. A muszę się przyznać, że zakochałam się w serii lakierów GoldenRose Jolly Jewels. Pisała już o tym Jola tutaj, ja dzisiaj postanowiłam rozpocząć serię postów JJ w akcji.
Na pierwszy front poszedł zestaw kolor złoto - różowy.


Na całej płytce znajduje się najpierw jako baza Nailtek II, następnie dwie warstwy lakieru Trosani 040 i na końcówkach a właściwie prawie na połowie płytki ale na końcówkach najbardziej skoncentrowany lakier JJ 103 - czyli lakier z drobnymi i dużymi płatkami brokatu zimno złotego, z dodatkiem średniego brokatu różowego - zestawienie kolorystyczne rewelacyjne i nie posądzałam siebie wcześniej o lubość do złota - a tu proszę. Jeszcze w kilku kolorystycznych zestawieniach na pewno go zastosuję.
Kolejne mani, ożywiające zimową atmosferę jest zestaw zielono - złoto - fioletowy.


Uwielbiam zestawienie zieleni i fioletu więc ze świecącymi się oczami zerkam na swoje pazury.
Na paznokciach na bazę położyłam dwie warstwy soczystej zieleni z China glaze 949 i znowu od strony końcówek w kierunku środka płytki JJ 106. W obu opisywanych przypadkach wysuszacz mix SV i NailTek Quicken. Przy okazji dlaczego taki mix wyszedł - Seche Vite jak wiadomo szybko lubi się zagęszczać i być niezdatny do użytku, więc Quickerem po prostu rozcieńczam go i uzdatniam do użytku. Już teraz nawet nie jestem w stanie powiedzieć jakie są proporcje bo kilkukrotnie dolewałam po kilka kropel.


2 komentarze:

  1. Bardzo lubię te lakiery :) Mam ich 4 sztuki :D

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Myśmy też bardzo polubiły (Ja i Madziula). Będzie ich więcej na blogu :)

      Usuń