13 sierpnia 2012

nowe kolory w lakierowej kolekcji

Nadrabiam zaległości lakierowe, ponieważ na urlopie poczyniłam znaczne zakupy ozdabiaczy paznokci. Miałam tą możliwość, aby zacząć testować nowe lakiery essence. Moim zdaniem na lepsze ponieważ już samo opakowanie jest bardziej profi, pędzelki są duże i wygodne. Nie jestem do końca pewna, czy mocno zmieniła się kolorystyka tych lakierów, ale jakoś w tych nowych buteleczkach o wiele więcej kolorów mi sie podoba. Wiele z nich posiada w sobie mieniące się drobinki - ale nie jest to brokat. Także ola boga jak wejdą na naszych sklepów nowe lakiery to mój budżet ucierpi, w Niemczech się powstrzymywałam bo wiadomo do samolotu wielu rzeczy się nie zabierze.
To przejdźmy do prezentacji:

Błękitny 19 z pięknymi mieniącymi się ciemnymi niebieskimi drobinkami. Drobinki ciężko było ująć na fotkach, ale są bardzo zbliżone do tego koloru, który mam na jednym paznokciu. Ten pojedynczy paznokieć pomalowany jest mini lakierem Misslyn 586. Na zdjęciu widać też to coat z rimmela (bo ja sahe na wyjeździe odmówiła posłuszeństwa tak zgęstniała).Dwie warstwy lakieru wystarczyły, drugiego dnia zaczął odpryskiwać.


Kolejny kolor (nie znam numeru ponieważ został u szwagierki) to brudny żółty bardziej pod musztardowy niż słoneczny kolor podchodzący. Lakier ten nie nakładał się już tak dobrze jak błękitny, był bardziej gęsty i trudno było zrobić równe warstwy. W związku z tym, że kolor mi się średnio podobał spróbowałam ciepło musztardy złamać brokatowym, zimnym to coatem również z essence (stara wersja holograficznego). 


I ostatnie dwa lakiery to czarny (już nie pamiętam jaki miałam zamysł artystyczny odnośnie czarnego ale się przyda) oraz to coat, który daje rewelacyjny efekt, ponieważ nie posiada w sobie brokatu a jakby drobno posiekane folijki - nie mam pojęcia. W każdym razie daje taki miękki efekt, który mieni się ciepłymi barwami pomarańczowego, żółtego i zielonego. Pewnie często będzie pojawiał się jako ozdobnik moich paznokci.

M.

1 komentarz:

  1. Ten czarny jest całkiem fajny, zwłaszcza kolorowy brokat (czy cokolwiek to jest) ładnie na nim wygląda.

    OdpowiedzUsuń