26 października 2012

Czerwień na paznokciach

Jak się tylko zrobiło zimniej, zmieniły mi się preferencje kolorystyczne na pazurkach. Już nie turkusy i chłodne mięty, a częściej królują czerwienie i ciemniejsze kolory lub nude. Piękne czerwienie ma między innymi w swojej ofercie China Glaze. Mnie wśród nich, najbardziej spodobał się kolor City Siren z kolekcji Metro, która ukazała się w 2011 roku.

City Siren to kremowy lakier w kolorze chłodnej, przygaszonej czerwieni. Jest to czerwień z nutką jakiegoś ledwo widocznego odcienia w kierunku chłodnej maliny, który mnie zaintrygował do tego stopnia, że postanowiłam kiedyś go nabyć i nie żałuję.Ten intrygujący odcień trudno uchwycić okiem, bo zależy od oświetlenia i stopnia wpatrywania się :) ponieważ nie jest taki oczywisty.

Lakier świetnie się nakłada, spokojnie wystarczą dwie warstwy. Trzyma się na słabych paznokciach ok. 2-3dni, na mocniejszych na pewno dłużej! Zmywa się bezproblemowo.

W sumie można ten lakier określić jako klasyczną, nienachalną czerwień dla każdej pięknej kobiety, jaką jest każda z nas :)

Dwie warstwy lakieru China Glaze City Siren + top Seche Vite, jesienne światło dzienne:


Recenzja pojawi się również w Klubie Lakierowym.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz